Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

PAST NA ODCHYT KUN

Kód: 3651-KUNA
2 hodnocení
Značka: TUZA
1 290 Kč
Rezervace

  

Nová odchytová past slouží k selektivnímu chytání potkanů, kun, tchořů, koček, mladých lišek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranná průchozí past.

Jedná se o jednu z nejdelších pastí na trhu., která ochranu proti spuštění, je vyrobena z pozinkovaného svařovaného pletiva určená k odchytu kun, tchořů, potkanů, koček nebo velikostně podobných zvířat. Jedna z nejdelších pastí na trhu. Kvalitní zpracování s ochranou proti bočnímu spuštění.

Past na kuny.
Délka: 104 cm.
Výška: 24 cm.
Šířka:19 cm.

Český výrobek. Tato  past je vybavena uchem pro bezpečné přenášení uloveného zvířete, aniž byste byli vystaveni riziku poškrábání nebo pokousání.

Košíček přiložený ke sklopci je krytka spouštěcího mechanismu, aby jej kuna nespustila omylem. Ale i ochrana bezchybného chodu padacích dvířek při použití maskování.

Pro úspěšný odchyt je dobré past přikrýt starým kobercem, nebo jekorem a zamaskovat senem nebo slámou. Pro kunu tak budí dojem přirozeného prostředí ve kterém je zvyklá se pohybovat, ne jen kovové konstrukce s návnadou. V praxi se také osvědčilo položit past na dvě dřevěné desky, a ty drátkem připevnit ke sklopci, k vůli lepší stabilitě. Mohlo by se stát, že kuna při pokusu dostat se ven past převrátí a tím odblokuje padací jištění dvířek.

Osvědčené návnady : sušené švestky nebo hlava z uzené makrely. ( připevněné k háku nášlapu ) Přejeme úspěšný odchyt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: