Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

FOTOPAST BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G S ÚHLEM 80° BUNATY

Kód: 9584
Neohodnoceno
Značka: BUNATY
8 790 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁREK ZDARMA 16GB karta + kovový ochranný box

Okamžité odesílání fotografií na e-mail i mobilní telefon

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G patří k nejlepším "hlídačům", jakého si můžete pořídit k ochraně majetku přesně tam, kde potřebujete z krátké vzdálenosti pokrýt co největší sledovanou plochu (garáž, místnost, sklad, přístřešek atd.). Díky GSM anténě vám odesílá pořízené snímky na mobil nebo e-mail, a lze ji ovládat na dálku přes SMS. Fotopast umí fotit a zároveň natáčet jak ve dne, tak i v noci díky přísvitu, který je pro lidské a zvířecí oko neviditelný.

 

Wide Full HD GSM 4G je skvělý hlídač na krátkou vzdálenost

Tato fotopast je vhodná pro hlídání majetku nebo monitorování oblasti na krátkou vzdálenost, a to nejlépe do 8 metrů. Bunaty Wide full HD GSM 4G má 16Mpx objektiv s úhlem záběru 80 °, a zabere tak větší plochu včetně okolí. Pokud byste ji použili na delší vzdálenost, nebudou detaily zachyceného objektu tak jasné. Chcete-li snímkovat nebo natáčet objekty vzdálenější než 8 metrů, doporučujeme použít fotopast s úhlem záběru 55° (BUNATY full hd GSM 4G).

 

Skvělé snímky pořídíte naprosto kdykoliv. Ve dne jsou fotografie hezky osvětlené a fotopast je umí zachytit barevně, kdežto v noci snímkuje a natáčí černobíle při zachování vysoké kvality. Osvětlení objektu zajišťuje neviditelný přísvit s dosahem 15 metrů, který je pro lidské i zvířecí oko neviditelný. Jakmile tedy Bunaty Wide full HD GSM 4G zaznamená pohyb, pořídí snímek nebo video, aniž by byla viděna.

 

Pokud chcete mít co nejpodrobnější informace o sledovaném prostoru, nabízí Bunaty Wide full HD GSM 4G vychytávku v podobě současného snímkování i natáčení. Stačí aktivovat režim foto + video, a jakmile fotopast zaznamená pohyb, pořídí snímek a zároveň natočí video v déle až 1 minuty. Z toho poznáte mnohem více než ze samotné fotografie.

 

Nastavitelná GSM anténa zachytí signál kdekoliv

Díky GSM modulu odesílá fotografie do telefonu hned, jakmile zaznamená pohyb. Anténu fotopasti Bunaty Wide full HD GSM 4G lze polohovat dle potřeby, díky čemuž zachytí signál i v místech, kde jiné selhávají. Budete tak mít neustálé spojení a přehled o dění před fotopastí. Anténu můžete jednoduše nastavit až poté, co Bunaty Wide full HD GSM 4G umístíte.

 

Tip: Posílání fotografií na e-mail už dnes není drahá záležitost. Lze využít SIM jakéhokoliv operátora a předplatit si základní datový balíček, který vás vyjde i na 50 Kč / měsíc. Na telefon si pak můžete nechat zasílat neomezeně fotografií.

 

Fotopast má funkci ovládání přes SMS, která vám umožní nastavit Bunaty Wide full HD GSM 4G na dálku. Snadno tak fotopast zapnete / vypnete, nebo třeba upravíte časování, od kdy do kdy má probíhat snímkování. Máte-li funkci dálkového ovládání neustále zapnutou, je třeba počítat se zvýšenou spotřebou energie, která si žádá častější výměnu baterií (případně připojení externí).

 

 

Fotografie uloží přímo na paměťovou kartu

Všechny fotografie f vám fotopast odešle na e-mail nebo mobilní telefon, všechny také ukládá na paměťovou kartu. K Bunaty Wide full HD GSM 4G od nás dostanete zdarma 16GB SDHC kartu, ale fotopast podporuje "paměťovku" o velikosti až 32 GB, na níž se vejde 32 000 fotografií. Natáčíte-li také videa, bude karta zaplněna o něco rychleji. Všechny fotografie jsou ukládány ve vysokém rozlišení a video záznamy ve Full HD.

 

Klíčové vlastnosti fotopasti Bunaty Wide Full HD GSM 4G

S úhlem záběru 80 ° je vhodná na kratší vzdálenost s cílem pokrýt co největší sledovaný prostor

Neviditelný přísvit zajišťuje skvělé osvětlení fotografií během noci

Fotopast umí fotit i zároveň natáčet video až v délce 1 minuty

Polohovatelná GSM anténa zachytí signál téměř kdekoliv

Okamžité zasílání snímků na mobil či e-mail, když zaznamená pohyb

Díky 4G modulu lze BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G ovládat dálkově přes SMS

Velký barevný displej a laser pro přesné zaměření objektivu

Vodotěsná konstrukce s certifikací IP67

100% lokalizace pro Českou republiku a Slovensko

Oddělený zásobník baterií a možnost připojení externí

Voděodolnost, oddělené baterie i české menu

Na rozdíl od jiných fotopastí má Bunaty Wide full HD GSM 4G na přední straně velký barevný displej. Ten umožňuje fotopast nejenom nastavit, ale zároveň vám ukáže prostor, na který míří objektiv. S přesností zaměření vám navíc pomůže vestavěné laserové ukazovátko umístěné v blízkosti objektivu. Pokud tedy chcete zamířit na konkrétní bod v prostoru, je to velmi snadné.

 

Získejte pouze snímky a videa, o které doopravdy stojíte. Fotopast má funkci časovače, díky níž lze nastavit, od kdy do kdy má fungovat. Třeba mezi 18. hodinou večerní a 6. hodinou ranní, kdy je předpokládán pohyb zvěře. Zároveň lze určit, v jakých intervalech má fotopast snímkovat nebo natáčet, aby nedocházelo ke zbytečnému přeplnění paměťové karty.

 

Zajímavost: Fotopasti Bunaty využívají kromě myslivců také soukromé osoby, města a policie. Vysoká kvalita a skvělé fotografie i videa dělají z fotopastí Bunaty cenného společníka, který vidí i to, co člověk nemůže.

 

Fotopasti Bunaty jsou navrženy s důrazem na praktičnost a odolnost, což z nich dělá dlouholeté pomocníky. Velmi odolná konstrukce vydrží i případný pád - například, pokud ji při špatném uchycení shodí vítr. Bunaty Wide full HD GSM 4G odolá sněhu i dešti, což potvrzuje certifikace IP67. Ta přímo udává, že je fotopast 100% odolná proti vniknutí prachu a nečistot, a zároveň proti vodě (nesmí být ovšem konstantně ponořena pod vodou).

 

Pokud fotopast na delší dobu odkládáte "do šuplíku" a zapomenete vyndat baterie, může dojít po určitém čase k jejich vytečení. Zejména u starších a levnějších fotopastí by tak došlo k poškození elektronické části. Bunaty Wide full HD GSM 4G má však oddělený zásobník na 8x AA baterie, takže je zbytek fotopasti chráněn. Používáte-li fotopast k ochraně majetku a chcete prodloužit její životnost, lze k ní pomocí konektoru připojit externí baterii napájenou z 220V sítě.

 

Přímo od výrobce je tato fotopast lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku. Menu i dodávaný návod jsou kompletně v češtině, nejedná o žádný software třetí strany. Díky tomu je obsluha BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G jednoduchá a přehledná. Nastavení zvládnete i selským rozumem, ale případně je vám k dispozici český manuál.

 

Parametry

Rozlišení 16 MP

Rozlišení videa 1080P FULL HD

GSM integrovaný GSM modul pro odesílání foto na email nebo mobilní telefon včetně dálkového ovládání fotopasti !

Baterie 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje

Rozměry 13x8x6 cm

Úhel záběru 80°

Přísvit 940nm zcela neviditelný

Dosvit 15 až 25 metrů dle situace

Záznam foto + video ANO

Prohlížení foto na LCD ANO

Přehrání video na LCD ANO

Maximální rozlišení foto 16 mp

Čeština ANO

Displej 2,4' barevný s možností přehrávání záznamu

Záběr PIR 55° - ideální pro univerzální použití

Reálný dosah PIR (člověk) 15 metrů

Rychlost spouště 0,7

Paměťová jednotka SD karty

Závit pro stativ ANO

Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box ,16GB sd karta

Model 2020

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: