Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

BUSHNELL

BUSHNELL - Spolehlivá Optika pro Každý Cíl                                                                                                                                                            


Značka BUSHNELL je jedním z předních světových výrobců optických zařízení pro střelbu, lovecké aktivity a outdoorové dobrodružství. S bohatou historií a dlouholetým závazkem k inovacím, BUSHNELL poskytuje optiku, která spolehlivě zvyšuje přesnost, zlepšuje zážitek a pomáhá dosáhnout cílů.

Klíčové vlastnosti a nabídka:


  • Dalekohledy: BUSHNELL nabízí širokou škálu dalekohledů pro lov, sportovní střelbu nebo pozorování přírody. Od kompaktních modelů po výkonné puškohledy, každý náročný střelec najde svůj ideální dalekohled.
  • Kolimátory: Pro rychlou a přesnou střelbu nabízí BUSHNELL také kolimátory. Tyto kompaktní optické zařízení umožňují rychlé zaměření a jsou vhodné pro krátké vzdálenosti.
  • Monokuláry a triedry: Pro pozorování na dálku a zaznamenání detailů nabízí BUSHNELL monokuláry a triedry. Jsou vhodné pro přírodní pozorování, cestování a další outdoorové aktivity.
  • Noční vidění: Pro ty, kdo chtějí rozšířit své dobrodružství do noci, BUSHNELL nabízí zařízení pro noční vidění. To umožňuje pozorování za slabého osvětlení a ve tmě.
  • Inovace a technologie: BUSHNELL se pyšní inovativními technologiemi, jako jsou anti-reflexní povlaky, zvýšená odolnost vůči povětrnostním vlivům a různé druhy zaměřovacích systémů

 

Značka BUSHNELL spojuje technickou excelenci s praktickou použitelností. Nezáleží na tom, zda jste sportovní střelec, vášnivý lovec nebo dobrodruh, BUSHNELL vám nabídne spolehlivou optiku, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

 

Nejprodávanější

BUSHNELL KOLIMÁTOR TRS-25
BUSHNELL KOLIMÁTOR TRS-25
Skladem
Kód: 5000000905
 
2 090 Kč
1 položek celkem

Cena

20902091
120902091

Značky

Položek k zobrazení: 1
BUSHNELL KOLIMÁTOR TRS-25
2 090 Kč

Kolimátor použitelný jak na kulovnici nebo i brokovnici, odolný proti zpětným rázům až 5000J.  

Kód: 5000000905