Nabídka

OLEJ - SPREJ CLP 200 ml GUNSHIELD

GUNSHIELD

GU 003

Skladem


206,61

250,00 s DPH


Olej Gunshield CLP 200 ml - sprej

 

Jeden přípravek pro 3 kroky běžné údržby zbraně
GUNSHIELD™ CLP® EVO 5 je prostředek nové generace pro čištění, mazání a konzervaci zbraní. Je vhodný pro všechny druhy zbraní (zbraně pro sportovní střelbu, krátké osobní zbraně, airsoft, malorážky, lovecké a sniper pušky, automatické zbraně).
dokonale čistíšpičkově mažestřednědobě chrání proti korozipro všechny typy zbranízaručuje spolehlivé fungování všech mechanismů zbraně v každé situaciodpuzuje vodunezachytává prach, po zaschnutí přípravku je povrch zbraně bez olejového efektutestováno a doporučeno profesionályprostředek byl vyvíjen dle požadavků a specifikací MIL-PRF-63460EPřípravek GUNSHIELD™ CLP® spojuje čištění, mazání a protikorozní ochranu do jednoho kroku. Čištění probíhá velmi rychle a s vysokou účinností. Lubrikační složky prostředku GUNSHIELD™ CLP® pracují na zcela unikátním principu. V klidovém stavu je lubrikační film tuhý, ale jakmile je povrch v některém místě vystaven tlaku nebo tření (například zákluz hlavně), tak zkapalní, čímž jsou styčné plochy kluzké a zajišťují tak spolehlivý chod všech mechanizmů.
Protikorozní konzervační účinnost prostředku je na stejné úrovni jakou disponují speciální jednoúčelové konzervační oleje pro ochranu před korozí.
GUNSHIELD™ CLP® se hodí pro použití na všech kovech (ocel, slitiny, neželezné kovy), zároveň je šetrný k ostatním druhům materiálů jako jsou plasty, guma či lakované dřevo.
Při opakovaném používání GUNSHIELD™ CLP® jsou všechna následná čištění mnohem méně pracná. GUNSHIELD™ CLP® ulehčuje údržbu, šetří čas potřebný pro celkovou údržbu zbraně.