Noční vidění ATN X-Sight 4K PRO 5-20x

ATN
ATN4KPRO
Ihned k dodání

22 719,00 Kč

27 490,00 Kč


Noční vidění ATN X-Sight 4K PRO 5-20xNový revoluční senzor ATN Obsidian IV Dual CoreŠiroké barevné spektrumPlynulý digitální zoomKvalitní HD displejRychlý AMR procesor pro zpracování všech údajůFunkce WiFi zobrazuje reálné dění, které vidí střelecNahrávání videa 1080p s frekvencí 120 fps


Nový revoluční senzor Ultra HD Day / Night Sensor nabízí propracovaný a krystalicky čistý obraz ve dne i v noci. Pryč se zrnitou černobílými obrazy! X-Sight 4K PRO 5-20x posouvá digitální obraz na zcela novou úroveň. Křišťálově čistý obraz a široké barevné spektrum budou nezapomenutelné při každém sledování. Nechte se vtáhnout do světa pokročilé technologie a naplno využijte své schopnosti a instinkt. Sada senzorů a pokročilé zpracování výkonu nabízejí zcela nový a nezapomenutelný střelecký zážitek.

Vůbec poprvé je noční vidění k dispozici v 4K kvalitě. Noční vidění ATN má zabudovanou technologii Wi-Fi a Buletooth. Díky těmto funkcím a skvělou aplikaci ATN Obsidian pro Android, a iOS můžete sledovat online přenos v reálném čase. Noční vidění ATN X-Sight 4K disponuje vlastní pamětí až do velikosti 4GB, kterou je možné rozšířit paměťovou kartou až do velikosti 256GB. Puškohled s nočním viděním ATN X-Sight 4K PRO je vůbec prvním nočním viděním s HD micro - displejem ve své třídě.


Funkce GPS vám poskytne údaje o zeměpisných souřadnicích, nadmořské výšce, a o rychlosti pohybu. O jednoduchost a ovládání se stará uživatelské rozhraní Obsidian 2.0. Jedinečný režim Recoil Activated Video, který nabízí možnost nahrávání videa před i po výstřelu. Jednoduchý a pravděpodobně nejúčinnější nástroj k zachycení videa těsně po výstřelu. Obsah balení zahrnuje i neviditelný přísvit ATN, který ještě více vyčistí a doostří obraz. Odolnost vůči zpětnému rázu až do kalibrů 30-06, 8x57 JS, 300 Win Mag.


Snímače okolního prostředí:
ATN X-Sight 4K PRO poskytuje průběžné informace o okolí a umístění zařízení ve 3. prostorové osy. Systém pracuje rychle a bezchybně za každých podmínek. Noční vidění zahrnuje:
3D Akcelerometr    3D Magnetometr    3D Gyroskop    barometrický senzor    Mikro řídící obvod
Ostré a jasné snímky, které mají rozlišovací dosah až do těch nejtemnějších míst a nejmenších detailů. Digitální noční vidění ATN X-Sight 4K PRO 5-20x nabízí rozšířeně možnosti lovu, tak jak ve dne tak i v noci. Balistické kalkulačky ještě nikdy nebyly tak snadné. Žádné další grafy, komplexní optické mřížky a kalkulačky, pro výpočet přesné střelby na dlouhou vzdálenost. ATN Obsidian balistická kalkulačka udělá vše za Vás. Zamiřte pomocí inteligentního měřiče vzdálenosti, zadejte rychlost a směr větru a jádro Obsidian se postará o vše ostatní. Životnost baterie je 18 hodin.

Vyhledávání

Nabídka

Výrobci

Ankety