Nabídka

FOTOPAST PX14X STEALTH CAM

STEALTH CAM

5000002806

Skladem

Akce

1 314,05

1 590,00 s DPH


  STEALTH CAM je americká značka sídlící v TEXASU, která je na trhu více jak 20 let ! Specialzuje se ny vývoj fotopastí pro profesionální lovce ! Kvalita zpracování je na špiškové úrovni ! Všechno fotopasti stealth cam používají jen ty nejlepší součástky ! Dlouhá životnost, kvalita snímků a dlouhá výdrž na baterie to jsou hlavní přednosti fotopastí STEALTH CAM!

 

U fotopasti stealth cam máte možnost nastavit rozlišení fotografií,až na 8 MP . Všechny fotografie fotopast pořizuje v širokoúhlém formátu 16:9! Ve dne jsou fotografie barevné v špičkové kvalitě, noční snímky tak jako u kaádé fotopasti jsou černobílé . Fotopast disponuje 14 vysokovýkonnými led diodami o vlnové délce 850nm s dosvitem více jak 15 metrů! Noční fotografie z fotopastí STEALTH CAM patří mezi to nejlepší na světe.

 

SLEVA 60 %

Původní cena:  3 975 Kč 

 

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ !

Fotopast PX14 má vestavěný otočný přepínač , kdy pouhým otočením fotopast nastavíte na požadovný režim snímání! Fotopast má celkem 3 přednastavené režimy snímání Q1 - ropzlišení 6MP, prodleva 30 vteřin, 3 snímky v rychlém sledu za sebou Q2 - rozlišení 6MP, prodleva 30 vteřin, 1 snímek Q3 - 10 vteřinové video, 30 vteřin prodleva . Samozřejmostí je, že fotopast můžete také nastavit přesně podle Vašeho přání a nemusíte využít přednastavených funkcí! 

 

Fotopast STEALTH CAM PX14 pořizuje snímky v rozlišení 8MP a video v HD kvalitě se zvukem ! V ceně do 2000,- nenajdete fotopast, která by dělala kvalitnější záznam! Dlouhá výdrž na baterie a nádhérné nočnímky snímky s neviditelnému snímání ! Fotopast podporuje sd karty o kapacitě až  32GB ! Formát pořízených fotografií je 16:9 – opravdu krásné širokoúhlé fotografie bez jakéhokoli zkreslení. Fotopast je vhodná pro sledování zvěře! Fotopast disponuje otočným přepínačem, který je velice praktický, robustný a přehledný. Pouhým otočením přepínače do jedné z šesti poloh fotopast nastavíte na požadovaný režim. Tři polohy jsou již přednastavené funkce tzv, QUICK SET , kdy je fotopast automaticky nastavená na nejčastější používané hodnoty. Skvělá kvalita zpracování, kdy jednotlivé plastové části jsou perfektně zpracovány. Dokonalá vlhko těsnost je samozřejmostí,. Fotopast je vhodná i do těch nejtvrdších přírodních podmínek . Odolá bez problému dešti i velkému mrazu. Tyto fotopasti používají profesionální lovci na Aljašce , kde přírodní podmínky jsou opravdu drsné a je potřeba se spolehnout na kvalitu! Fotografie a videa jsou i přes nízkou cenu velmi kvalitní a nesrovnatelné s jinými fotopastmi v podobné ceně.

 

Technologie RETINA 

Nejmodernější technologie RETINA LOW - LIGHT zabraňuje rozmazání fotografií při snímání rychlého pohybu

 

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ ! QUICK SET

Fotopast má velký a přehledný otočný přepínač, který má 6 poloh , stačí jen na dipleji nastavit datum a čas a pak otočit přepínačem na zvolenou přednastavenou variantu snímání - jednoduší a rychlejší to být nemůže

 

Přednastavené režimy 

1 - tři fotografie v rychlém sledu za sebou s prodlevou 30 vteřin

2 - jedna fotografie s prodlevou 30 vteřin 

3 - desetivteřinové video s prodlevou 30 vteřin

4 - režim CUSTOM - který umožní nastavit jednotlivé parametry přesně podle přání uživatele

 

 

   Hlavní výhody fotopasti : 

-Nízká cena

-Americká značka !

-Špičková kvalita záznamu 

-Neviditelné snímání v noci

-Perfektní kvalita zpracování

-Dokanalá izolace proti dešti, sněhu 

-Dlouhá výdrž na baterie

-Jednoduché nastavení 

-Skvělá kamufláž s minimem lesklých ploch

 

 Základní parametry:

-Ovládání pomocí monochromatického displeje

-Tělo přístroje v maskování s minimem lesklých ploch 

-Obrazový snímač CMOS až 8MP

-Objektiv F / NE = 3,1 mm

-FOV (Zorné pole) = 60 °

-IR-dosvit až 15m dle situace

-Paměťová karta až SD32GB

-Obrazové rozlišení až 8MP dle nastavení

-Rozlišení videa HD

-PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)

-Rychlost spouště 0,7s

-Délka videa až 30s

-Otisk razitka na fotografii - datum + čas

-Napájení 8 × AA

-Rozměry 140mm x 90mm x 65mm

 

Kód  pro objednání zboží:   5000002806

Objednávky zboží : e-mail  firma@vadiumlov.cz 

nebo tel. 777 846 444, +420 487 832 769