Nabídka

Fotopast BUNATY mini FULL HD

BUNATY

BUNATY 11

Skladem

Akce

2 471,07

2 990,00 s DPH


 

Fotopast BUNATY mini FULL HD

BĚŽNÁ CENA 3986,- Kč     VAŠE CENA  2990,- Kč

 

Fotopast BUNATY mini FULL HD + polohovací kloub + 8GB karta +baterie zdarma

 

Na ZLODĚJE a na ZVĚŘ! Nejmenší fotopast na světě! Novinka pro rok 2018/2019 ! Ke každé fotopasti BUNATY mini full hd ZDARMA polohovací kloub, SD karta + baterie. Na trhu je mnoho malých fotopastí,ale na rozdíl od BUNATY mini full hd nemá žádná velký barevný LCD displej, nemáte možnost si fotografie na fotopasti prohlédnout a i samotné zaměření fotopasti je problém – zaměření fotopasti musíte jen odhadovat.

Fotopast Bunaty mini full hd je jiná! Velký LCD displej umožní přesné zaměření fotopasti! Šest plnohodnotných tlačítek zajistí jednoduchou obsluhu a nastavení. 16 megapixilové rozlišení a video ve full hd kvalitě je u fotopastí BUNATY samozřejmosti. Fotopast BUNATY i přes svou nízkou cenu má důležitou funkci jako, časovač s možností nastavení od kdy do kdy má být fotopast aktivní.


-Tělo přístroje provedeno v maskování s minimem lesklých ploch

-Ovládání pomocí barevného displeje na přední straně fotopasti

-Obrazový snímač CMOS až 16MP dle nastavení Barevný

-Objektiv F / NE = 3,1 mm-FOV (Zorné pole) = 52 °-IR

-dosvit 10m-Paměťová karta až SD 32GB-Obrazové rozlišení až 16MP dle nastavení

-Rozlišení videa až 1080P FULL HD-PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)

-Rychlost spouště 0,5s-Délka videa až 60s

-Otisk razitka na fotografii - datum + čas

-Napájení 4 × AA-Rozměry 100mm x 80mm x 40mm

-Přísvit o vlnové délce 940 nm

 


Proč fotopast BUNATY mini full hd?


1. Fotopast Bunaty mini full hd je opravdu nejmenší fotopasti dostupnou na trhu. 10x 7x 4cm. Díky skvělé kamufláži můžete fotopast velmi snadno maskovat.


2. Velká barevný LCD displej , žádná jiná malá fotopast na thu nemá velký barevný displej s možností prohlížení fotografií a přesného zaměření fotopasti na sledované místo. Fotopast BUNATY mini full hd jednoduše přepnete do poloho ON a na displeji přesně vidíte co budete snímat , současně na displejí běží odpočítávání času - 45 vteřin – během této doby můžete fotopast zaměřit a instalovat po skončení odpočítání času se displej automaticky vypne a fotopast se sama aktivuje


3. Plnohodnotný počet tlačítek pro pohodlné nastavení. I přes své malé rozměry je nastavení fotopasti BUNATY mini opravdu snadné, menu je samozřejmě v českém jazyce a díky 6 tlačítku nastavení zvládne opravdu každý!


Skvělá kvalita nočních snímků!