Taktické pero s rozbíječem skel (titan)

ESP
KBT-02-T/1
Ihned k dodání

326,00 Kč

395,00 Kč


Taktické pero s rozbíječem skel (titan)

 


nenápadný obranný prostředek v podobě kuličkového pera ● koncovka uzávěru slouží k rozbíjení skel ● i nepříliš silný úder spolehlivě rozruší povrch skla ● vyrobené z odolného duralu ● povrch pera zušlechtěn eloxováním ● ergonomický tvar s výrazným vroubkováním ● klip na uzávěru ● vyměnitelná náplň modré barvy ● dodáváme v dárkové kazetě ● barevné provedení: titan
Taktické pero ESP je dokonalou kombinací kuličkového pera a kubotanu. Jedná se o nenápadný obranný prostředek, který budete mít vždy po ruce, a přesto nepřilákáte pozornost ostatních.
V uzávěru pera je zabroušen tvrdokov (karbid wolframu), díky kterému i nepříliš silným úderem spolehlivě rozrušíte povrch skla.


Pero je vyrobené z odolného duralu typu 6061, který se používá při výrobě letadel. Jeho povrch je navíc zušlechtěn speciálním typem povrchové úpravy – oděruvzdorným eloxováním. Perem tak můžete provádět různé údery či tlaky na nervové body útočníka. Ergonomický tvar a výrazné vroubkování poskytují uživateli jistý úchop.


Na víčku se také nachází klip umožňující bezpečné uchycení pera např. v náprsní kapse. Uzávěr je možné našroubovat na oba konce taktického pera. Kvalitní vyměnitelná náplň modré barvy nabízí šířku stopy 0,5 mm.


Barevné provedení: titan.

Délka 160 mm, průměr 15 mm, hmotnost 50 g.

 

Dodáváme v exkluzivní dárkové kazetě.

Vyhledávání

Nabídka

Výrobci

Ankety