Nabídka

STOPER 2 (pěna) 20 ML

A1 SECURITY

110000040

Skladem


144,63

175,00 s DPH


Pepřový obranný spray STOPER 2 (20ml) - pěna

 

Pěnový obranný sprej STOPER2 v podobě intenzivního proudu pěny s menší citlivostí na vítr zaručuje vysokou pravděpodobnost zasažení útočníkovy tváře

Pěna na ní ulpí a postupně stéká 

 

STOPER 2 (pěna) 20ml

Velice účiný obranný sprej. Intenzivní proud pěny, méně citlivý na vítr, zaručuje vysokou pravděpodobnost zasažení útočníkovy tváře. Pěna na ní ulpí a postupně stéká. Do očí, nosu a úst se tak dostane mnohem větší množství účinné látky. Dosah 1,5 - 3 metry.  Větší balení má pojistku zabraňující nechtěnému zmáčknutí. Vhodný pro použití v uzavřených prostorách.

  

Pěnový obranný sprej STOPER 2 (pěna)

-Intenzivní proud pěny, méně citlivý na vítr, zaručuje vysokou pravděpodobnost zasažení útočníkovy tváře. Pěna na ní ulpí a postupně stéká. Do očí, nosu a úst se tak dostane mnohem větší množství účinné látky.

-Účinná látka - paprikový extrakt s vysokým podílem kapsaicinoidů zajišťující okamžitý účinek na zasažené sliznice: dočasné oslepení, dušnost, dráždivý kašel a silné pálení pokožky.

-Je tak účinný, že jedním dobře mířeným zásahem do obličeje může zastavit jakéhokoliv útočníka.

-Nehořlavý.

-Dosah 1,5 až 3 metry (podle velikosti spreje a povětrnostních podmínek). Útočníka si tak udržíte od těla.

-20ml varianta se snadno nosí, konstrukce rozprašovače umožňuje zvláště ženám intuitivní a okamžité použití. Tento sprej je skladnou alternativou i pro muže.

- pojistka a konstrukce rozprašovače umožňují jednoduché, funkční a bezpečné ovládání.

-Lépe odolává povětrnostním vlivům.

-Vhodný pro použití v uzavřených prostorách.