Nabídka

PRUT ETNA II NEXT GENERATION 360CM /3LB 3 DÍLY DELPHIN

DELPHIN

9902002500

Skladem


1 238,84

1 499,00 s DPH


Nová "dvojka" Etny nese označení NEXT GEN. Toto označení symbolizuje úplně novou etapu tohoto kaprařských bestselleru, který si oblíbilo za 5 let prodeje desítky tisíc rybářů napříč celou Evropou. U pokračovatelem tohoto zvučného jména jsme nenechali nic náhodě a vložili jsme do jeho vývoje všechny dlouholeté zkušenosti a poznatky, které tento prut pozdvihli na novou úroveň.

Všechno dobré jsme se samozřejmě rozhodli zachovat. Při projektování blanku jsme jako základ použili kónus předcházejícím verze, který svým vlastnostmi imponoval kaprařů doposud od začátku. Je totiž navržen tak, aby při přetížení Největší zátěž přecházet na spodní třetině prutu a nejnižší právě na tu vrchní část. To umožňuje tlumení extrémních vypadne kapra, ale i využití maximální mrštné síly při nahazování. Blanky všech typu Delek Etny "dvojky" jsou příjemně tenké a mají plně parabolickou akci. To jsou důvody bezkonkurenčního úspěchu první generace.

Abychom tento prut přiblížili dnešního moderního rybáře, museli jsme zapracovat na koncepci celého prutu jako celku. Tmavá vínová barva jako charakteristický znak zůstala. Nyní je doplněná novým, námi speciálně navrženým opletem blanku, který nahradil Původní vzor kostek. Pro dosažení dalekých hodu jsme blank osadili velkými # 50 očky (všechny 360cm mimo 2,75lbs). Jedná se o ty nejkvalitnější SiC očka dané modelové řady!

Další změnou je pokrytí trnů spojek prutu extra vrstvou carbonu, který ještě více posiluje spoje, díky své flexibilitě však tyto spoje nezpůsobují tuhost při ohybu, Což je nespornou výhodou. Úplně nová je i rukojeť prutu, která si prošla zásadními změnami z hlediska ergonomie. Dělená pěnová rukojeť v oblasti sedla má nyní nový tvar a vytištěné logo ETNA. Takové ukončení rukojeti je pojata moderně díky rozšiřující se "hrušce" na Jejím konci. Celkově tak s novou grafikou Etna vytváří dojem dokonale slazených celku, jehož jediným nedostatkem je to, že ho ještě nemáte ve svojí rybářské výbavě.

Průměr blanku nad rukojetí: 13,7mm

Počet oček: 6

Transportní délka: 125cm

Hmotnost: 350g

Rukojeť: dělená EVA penaDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 66cm

 

Kód  pro objednání zboží:   9902002500

Objednávky zboží  e-mail: firma@vadiumlov.cz 

nebo tel.:  777 846 444, +420 487 832 769