Nabídka

KRMÍTKOVÁ SMĚS - STIL HPB/1 Kg

STIL

HPB5

Skladem


50,43

58,00 s DPH


Stil HPB Krmítková směs  1kg

 

High Protein Bait (HPB), neboli česky návnada s vysokým obsahem bílkovin, má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními návnadami, ale od svého příchodu v 70. letech slaví mimořádné úspěchy a už v roce 1946 se odhadovalo,že více než polovina trofejních kaprů ulovených v Anglii se nechala zlákat vysoce proteinovou návnadou. Díky tomu se tento typ návnady stal velmi populární a úspěšný. S velkým úspěchem jsou vnadící směsi HPB s vysokým obsahem proteinů používány k lovu všech kaprovitých ryb.Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme.

 


Složení:


Mleté pečivo

Mletá obilná zrna

Drcená olejnatá semena

Aromata

Vysoký obsah proteinů

 


Varianty:

HPB Kapr med

HPB Kapr vanilka

HPB Kapr scopex

HPB Lín marcipán

HPB Kapr jahoda

HPB ořech

HPB čokoláda

HPB konopí

HPB perník

 

Krmítková směs Stil HPB plotice / čokoláda 1kg

Tmavší, sladká směs s příchutí čokolády, která se vyznačuje svým pronikavým aroma. Skvěle použitelná všude tam, kde ryby dobře reagují na sladké krmení.

 Krmítková směs Stil HPB plotice / konopí 1kg

Tmavší směs s příchutí konopí, která se vyznačuje svou maximální univerzálností. Jdete-li na vodu, kde si nejste jisti druhem rybí obsádky, radíme zvolit právě toto krmení. Při feederovém rybolovu s ním lze dosahovat opravdu pěkných výsledků.

 

 

Krmítková směs Stil HPB cejn / perník 1kg

Sladká směs, která je určena především na lov cejnů a jiné bíle ryby. Vyznačuje se pronikavým perníkovým aroma, a pokud ryby dobře reagují na sladká krmení, lze s ním dosahovat skvělých výsledků.