Nabídka

BOTY TREKOVÉ EXPERT T.DI MORO

GARMISCH

Z023 EXPERT1

Skladem


2 140,50

2 590,00 s DPH


BOTY TREKOVÉ EXPERT T.DI MORO

Garmisch  Expert jsou vysoké boty vhodné pro středně náročnou pěší turistiku, vhodné pro ženy i muže. Svršek je vyroben z  kůže Camoscio.

Podšívka je z membrány Garmischtex.

Stabilitu v terénu zajišťuje podešev Vibram.

Camoscio: kvalitní tzv. „obrácená kůra“ (broušená kůže) o silné tloušťce 1,8 mm až 2 mm. Je dobře odolná vůči atmosférickým vlivům a opotřebení.

GARMISCH TEX (Vindtex): speciální podšívkovina s membránou. Struktura membrány přispívá k odpudivosti obuvi vůči vodě, dešti a sněhu. Zaručuje komfort nohou v chladném a vlhkém prostředí. Je nenáročná na údržbu, snadno se přizpůsobí tvaru a velikosti chodila s minimálním opotřebením při běžném používání. Nepronikavost membrány je podmíněna náročností, délkou a druhem terénu.

Doporučujeme obuv vhodně ošetřovat impregnací, která zvyšuje vodoodpudivost povrchu obuvi. Membrána je středních hodnot a nezaručuje tím 100% nepropustnost. Je vhodná pro lehčí až středně náročnou turistiku.

Vibram: výrobce a značka nejpoužívanější pryžové směsi pro výrobu podešví různých typů obuvi. Poskytuje vysoký komfort při chůzi v náročných terénech s dlouhou životností.

Svým složením vytváří ideální podmínky pro chůzi po velmi širokém spektru povrchů – asfalt, skály, ledovce apod.