Atn 4-16x BinoX HD

ATN
BinoX HD001
Ihned k dodání

0,00 Kč

0,00 Kč


Atn 4-16x BinoX HD
Přesný název podle výrobce:BINOXS-HD 4xSMART HD OPTICS DAY/NIGHT BINOCULAR w/GPSDigitální binokulární dalekohled ATN 4-16x BinoX HD

 


Binokulár pohání 1 GHz procesor, který se stará o chod všech senzorů, jenž v dalekohledu naleznete. Jednou vyzkoušíte, a už se nebudete chtít vrátit ke klasickému dalekohledu. WiFi, E-zoom, kompas, nahrávání videa nebo focení pouhým jedným stiskem tlačítka, uložení na micro SD kartu.
Binox-HD vám zobrazuje svět v křišťálově jasném obraze a to ve dne i v noci.
Obsidiánové jádro a UI
Postavené za použití nejlepší technologie vyhlazování hran. Obsidiánové jádro dalekohledu Binox HD vám nabízí nejvýkonnější procesor vůbec. Procesor se pyšní bleskurychlým výpočtem a výkonem bez zpoždění. Rychlost a vysoké rozlišení jsou vám k dispozici pouhým stisknutím tlačítka.
Pokročilé zpracování obrazu poskytuje vysoce kvalitní obrázky a videa v bezkonkurenčním rozlišení a kvalitě. 4 × optický + 16 × digitální zoom ·     1920 x 1080    Full HD ·     Stabilizace obrazu
Full HD záznamový systém Bino-X stále zaznamenává videa v HD rozlišení a umožňuje vám tak sdílet své nejnovější dobrodružství se svými kamarády na chatě nebo s vaší rodinou doma.
Vše co musíte udělat je připojit dalekohled k HD Televizoru a vychutnat si své zážitky v ohromujících HD detailech.
Sdílení videí a fotek je teď jednodušší než kdy jindy. Podělit o své zážitky se můžete doma ale i online.
Hladké zaostření - Funkce dalekohledu s názvem hladké zaostření vám umožní ostré zaostření bez rozmazání obrazu, které vypadá neuvěřitelně reálně. Při pohledu do Bino-X HD zapomenete, že se koukáte do dalekohledu.  Ergonomie
Dalekohled je ergonomicky navržen tak aby vám zaručil rafinovaný, luxusní a relaxační pohled, který si můžete užívat celý den i noc.
Chytré užitečné funkce  Gyroskop
Aktivujte gyroskop pro hladký a stabilní obraz, který vám přinese o mnoho více zábavy.
E-Kompas
E-kompas vám prozradí, jaký směr musíte dosáhnout, takže se můžete pohnout trochu blíže a získat tak lepší střeleckou pozici.
GPS&Výškoměr ·         Geo-tagging vaší lokace a monitorování vašeho stoupání a klesání s výškoměrem ·         S vestavěným modulem GPS přesně víte kam jdete a kde jste byli ·         Elektronický kompas vám usnadní navigaci, ať už jdete nebo stojíte  Intuitivní uživatelské rozhraní
Rozhraní je navrženo tak aby bylo plně intuitivní a jednoduché na ovládání. Jednoduchá menu slouží k nejpoužívanějším příkazům. Důležité 3D údaje jsou umístěny tak aby neměli vliv na vidění.
WI-FI Modul
Podělte se o své zážitky hned pomocí WIFI modulu. Pomocí naší jednoduché aplikace se snadno skrz mobil nebo tablet připojíte k dalekohledu.
Vaše rodina nebo přátelé mohou sdílet vaše úžasné záběry.
Voděodolnost
Vaše nové dobrodružství už čeká a vy se jen modlíte, aby nezačalo pršet nebo sněžit. Binox-HD má kvalitní kryt, který je přizpůsobený drsné přírodě, je v dešti voděodolný.

 


Parametry a popis:
Smart HD Optics
Digitální zoom 4-16x
IR přísvit (nm) 850nm součástí balení, CCD chip reaguje na přísvity do 980nm
Dioptrická korekce -5 až +5 dptr
Senzor
HD 1080p ATN
Video výstup 1080p – 30 FPS & 720p – 60 FPS
Hardware výstup
HDMI, Micro USB
Obsidian Core - procesor ano
Režimy den a noc
Paměť 4 až 32 Gb ( dle  micro SD paměťové karty)
GPS ano
GEO Tagging ano
Gyroskop ano
WiFi ano
Napájení 3xCR123 baterie (i nabíjecí)
Indikátor vybité baterie ano
Provozní teplota -30°C až +60°C

Vyhledávání

Nabídka

Výrobci

Ankety